انتخاب کاروان سفر شمال ویژه دانشجویان متاهل و مجرد دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد.

خبر/ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی، ثبت نام سفرشمال(هدیه مقام معظم رهبری به زوجین دانشجو و همچنین مجردین با مساعدت ریاست محترم دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد.

مسابقه کتابخوانی«در محضر روح الله» با 40 جایزه سفر شمال برگزار می شود.

 خبر/ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی، با توجه به توزیع کتاب در محضر روح الله بعنوان هدیه فرهنگی در پایان مراسم اعتکاف جوانی مومنانه ، مقرر شد تا برای بهره مندی هرچه بیشتر از کتاب مذکور، مسابقه ای کتابخوانی از این منبع برگزار گردد که خوشبختانه با مساعدت و حمایت دفتر نهاد دانشگاه ، هدایای ویژه و ارزشمندی همچون سفر شمال برای تعداد 40 نفر از برگزیدگان پیشبینی و فراهم گردید. لذا از تمام علاقمندان دعوت میشود برای شرکت و امادگی در مسابقه کتابخوانی در محضر روح الله  مطالعه خود را شروع نموده و منتظر اطلاع رسانی بعدی ما باشند.

اطلاعیه دوره آموزش مجازی ویژه مجردینی که این دوره را نگذرانده اند

خبر/ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی، اطلاعیه دوره آموزش مجازی ازدواج دانشجویی ویژه مجردین طرح کوچه باغ خوشبختی که دوره آموزش مجازی را نگذرانده اند، منتشر شد.ارائه گواهی نامه شرکت در این دوره تا قبل از انجام سفر شمال الزامی است و باید آن را حضورا به دفتر نهاد تحویل دهند. یادآور می شود انتخاب کاروان ارتباطی به این دوره ندارد. برای ورود به سامانه این آموزش کلیک کنید.

انتخاب کاروان سفر شمال ویژه مجردین آغاز شد

خبر/ با استعانت از درگاه ایزد منان و تلاش ستاد ازدواج دانشجویی و با عنایت دفتر نهاد مقام معظم رهبری، اردوی شمال ویژه مجردین دانشگاه فردوسی برگزار می‌گردد. جهت پاسخگویی با شماره 05138416693 و 05138451527 و در صورت بروز مشکل با شماره 09156940359 تماس حاصل نمائید.

                                    

دومین روز مراسم اعتکاف دانشجویی در یک نگاه

 http://farhangi.um.ac.ir/portal/sites/default/files/post/IMG_8092.JPGخبر/ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی،دومین روز اعتکاف دانشجویی دانشگاه با سخنرانی حجج اسلام حسینی قمی، ماندگاری، روح و سرکار خانم دکتر علاسوند برگزار شد. در دومین روز از اعتکاف دانشجویی، حجت الاسلام حسینی قمی در مسجد امام رضا علیه السلام در جمع معتکفین به بیان تهذیب نفس و اهمیت به زندگی در جهان دیگر و همچنین الگو گیری درست در زندگی پرداختند.

اولین روز اعتکاف دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

 http://farhangi.um.ac.ir/portal/sites/default/files/post/Untitlezzzd%20picture_0.pngخبر/ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی، اولين روز اعتكاف “جواني مومنانه “ با حضور و سخنرانی حجج اسلام قرائتي، حاجي علي اكبري، مهدوي بيات، روح ، رضايي تهراني و محمديان رييس نهاد رهبري در دانشگاه ها در مساجد امام رضا علیه السلام (ويژه برادران)و حضرت زهرا سلام الله علیها(ويژه خواهران)  برگزار شد.

زیر مجموعه ها

دسترسی سریع

hamandishi

shenasnameh

اوقات شرعی

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
۵۹
۱۴۴
۵۹
۱۲۱۹
۳۸۴۱
۱۱۷۶۹
۸۰۸۳۵۰

نشانی :
مشهد - بلوار وکیل آباد - دانشگاه فردوسی مشهد - مسجد حضرت زهرا (س)
تلفن : 30 - 38806421
فاکس : 38806431 - 051
پیامک : 30007461111197
پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید