واحد روابط عمومی

روابط عمومی نهاداز ابتدا به صورت جمعی اداره مي شد كه همه کارکنان به نوعی باهم همکاری میکردند واین بخش کارگذار خاصی نداشت. و در مجموع وظايف روابط عمومي به معناي مصطلح آن را دربرنمي‌گرفت.

واحد خواهران

واحد خواهران نهاد با مسئولیت سرکار خانم صراف نژاد از مهر ماه 79 تا کنون کار حمایت از گروه های تاثیر گذار فرهنگی- مذهبی را در دانشگاه فردوسی به ویژه در مسائل خاص خواهران دانشجو عهده دار می باشد. با مسئول واحد خواهران نهاد بیشتر آشنا شوید:

واحد ارتباط با تشکلها

یکی از اهداف عمده نهاد حمایت و هدایت مجموعه تشکل های دانشجویی دانشگاه است که در طی جلسات هم اندیشی و گفتگویی که با اعضاء شورای مرکزی هر یک از آنها برگزار می شود اعم از مسائل و مشکلات ایشان به نظر مسئول نهاد رسیده و نسبت به رفع آن مساعدت می گردد.

امور فرهنگی خوابگاههای دانشگاه

از آنجایی که نزدیک 12 خوابگاه دانشجویی ویژه آقایان و خانم ها در دانشگاه وجود دارد که تقریبا %20 از کل دانشجویان را در خود جای داده است و به تناسب نوع دانشجویان که عموماً شهرستانی هستند و وقت آزادی که دارند موقعیت بسیار مناسبی است که برنامه ریزی فرهنگی ویژه ای را برای این طیف از دانشجویان داشته باشیم.

واحد فرهنگی نهاد

1.گراميداشت مناسبت هاي مذهبي تعظیم شعائر دینی و بزرگداشت مناسبت ها و اعیاد دینی در طول سال تحصیلی از جمله فعالیت های فرهنگی است که در دفتر نهاد در قالب یک حرکت جمعی مشارکتی و بعضا ستادی برگزار می گردد از جمله عید غدیر، قربان، فاطمیه، دهه محرم، دهه صفر، 16 آذر،27 آذر، اعتکاف دانشجویی که در این مراسمات عموما مبلغین دفتر نهاد از قم، مشهد برای دانشجویان خدمات و برنامه هایی را ارائه می دهند.

ستاد اقامه نماز

قال الله الحکیم فی کتابه الکریم:  الَّذِينَ إِن مَّكَّنَّاهُمْ فِي الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاةَ وَآتَوُا الزَّكَاةَ وَأَمَرُوا بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَوْا عَنِ الْمُنكَرِ وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ (سوره حج آیه 41). خداوند در توصیف کسانی که صاحب قدرت و مکنت شده اند در صدر وظایف آنها اقامه نماز را مطرح می‌کند که به فرموده مقام معظم رهبری در بعد شخصی آن کیفیت بخشیدن به نماز و در بعد اجتماعی آن، ترویج نماز جماعت و همگانی کردن و قابل دسترس بودن آن می باشد.

دسترسی سریع

hamandishi

shenasnameh

اوقات شرعی

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
۲۹۳
۱۴۸
۲۹۳
۱۲۶۷
۵۰۲۲
۴۶۳۴
۸۳۴۷۷۵

نشانی :
مشهد - بلوار وکیل آباد - دانشگاه فردوسی مشهد - مسجد حضرت زهرا (س)
تلفن : 30 - 38806421
فاکس : 38806431 - 051
پیامک : 30007461111197
پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید