واحد ارتباط با تشکلها

یکی از اهداف عمده نهاد حمایت و هدایت مجموعه تشکل های دانشجویی دانشگاه است که در طی جلسات هم اندیشی و گفتگویی که با اعضاء شورای مرکزی هر یک از آنها برگزار می شود اعم از مسائل و مشکلات ایشان به نظر مسئول نهاد رسیده و نسبت به رفع آن مساعدت می گردد.

دراين واحد كليه تشكلهاي فعال دانشجوئي اعم از تشكلهاي فرهنگي و علمي با نهاد مرتبط بوده و مسائل و مشكلات خود را از طريق اين واحد پيگيري مي نمايند. بدين منظور جلساتي با حضورين مسئولين تشكلهاي دانشجوئي و رياست نهاد برگزار ميگردد. همچنين از طريق اين واحد نهاد در جريان برگزاري مراسمات برگزار شده توسط تشكلها قرار گرفته و در موارد لازم امور مربوط به فعاليت تشكلها را تسهيل مي نمايد.

برگزاري جلسات شوراي مشورتي دانشجويان از ديگر وظايف اين واحد ميباشد. در اين جلسات دانشجويان فعال فرهنگي دانشگاه پيرامون موضوعات از پيش تعيين شده در حضور مسئولين نهاد به اظهار نظر ميپردازند و مباحث عنوان شده در برنامه ريزي هاي فرهنگي نهاد مورد توجه قرار ميگيرد.

واحد ارتباط با تشکل ها با مجموعه های دانشگاهی و تشکل هایی همچون کانون های فرهنگی و هنری، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان، بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان، تشکل های استادی و کارمندی، هیئت دانشجویی سید الشهدا، شورای صنفی دانشجویان، مرکز علمی نخبگان و دفاتر اندیشه و پژوهش در ارتباط می باشد.

دسترسی سریع

hamandishi

shenasnameh

اوقات شرعی

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
۲۷
۱۸۸
۲۱۵
۱۲۱۹
۳۹۹۷
۱۱۷۶۹
۸۰۸۵۰۶

نشانی :
مشهد - بلوار وکیل آباد - دانشگاه فردوسی مشهد - مسجد حضرت زهرا (س)
تلفن : 30 - 38806421
فاکس : 38806431 - 051
پیامک : 30007461111197
پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید